O4/0069
Juliusz Holzmüller (1876-1932)
DVOJICE AKVARELŮ S MOTIVY KONÍ
1911
Dvojice akvarelů na papíře, 423x595 mm (výřezy z rámu), sign. vpravo dole " - Juliusz Holzmüller - " a sign. a dat. vpravo dole "Juliusz Holzmüller 1911".
Rámováno.