O4/0073
Antonín Procházka (1882-1945)
STUDIE BALETKY
Lavírovaná kresba tuší na papíře, 340x470 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole „AP“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.