O4/0076
Čeněk Dobiáš (1935-1985)
PŘEDJAŘÍ
Akvarel na papíře, 16x36 cm (výřez z pasparty), sign. vlevo dole „Dobiáš“, na zadní straně autorský štítek. Paspartováno, rámováno, zaskleno.