O4/0077
Cyril Mandel (1873-1907)
BEZ NÁZVU
Akvarel na papíře, 190x120 mm (výřez z pasparty), sign. vlevo dole "Mandel". Na zadní straně přípis: "Z náčrtníku Cyrila Mandela potvrzuje Jura Mandel, dědic pozůstalosti". Paspartováno, rámováno, zaskleno.