O4/0079
Joža Uprka (1861-1940)
MUŽ V KOŽUCHU
Suchá jehla na papíře, 180x100 mm, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Joža Uprka". Paspartováno, rámováno, zaskleno.