O4/0088
Josef Ferdinand Benesch (1875-1954)
DOMINIKÁNSKÉ NÁMĚSTÍ V BRNĚ
1922
Barevný lept na papíře, 220x300 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "Dominikaner platz im Brünn", zn. a dat. v tisku vpravo dole "J. P.Benesch 22", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "J. F. Benesch".
Rámováno, zaskleno.