O4/0090
Bohumír Jaroněk (1866-1933)
KOSTEL SV. MIKULÁŠE V TICHÉ
1924
Dřevoryt na papíře, 474x404 mm, zn. a dat. v tisku vlevo dole „S.V.U.M. 1924.“, sign. vpravo dole pod tiskem tužkou „B Jaroněk.“.