O4/0092
Cyril Bouda (1901-1984)
ČESKÉ BUDĚJOVICE
Lept na papíře, 390x230, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "147/200", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "C. Bouda". Paspartováno, rámováno, zaskleno.