O4/0093
Cyril Bouda (1901-1984)
MALÁ STRANA Z FÜRSTENBERSKÉ ZAHRADY
Lept na papíře, 310x315 mm, sign. v tisku vlevo dole "CB" a vpravo dole pod tiskem tužkou "C. Bouda", zn. vlevo dole pod tiskem "34". Paspartováno, rámováno, zaskleno.