O4/0096
Peter Kľúčik (1953)
BRATISLAVA
1994
Suchá jehla na papíře, 180x365 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "Bratislava" a uprostřed dole "E.A.", sign. a dat. vlevo dole pod tiskem tužkou "Peter Kľúčik 1994". Peter Kľúčik - slovenský malíř, ilustrátor a grafik. Vystudoval Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě. Zúčastnil se mnoha kolektivních i individuálních výstav na Slovensku, v Čechách a v dalších evropských zemích, USA i Kanadě.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.