O4/0115
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
DÍVKA A STAŘENKA
Litografie na papíře, 16,5x105 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "lito", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "L. Jiřincová". Paspartováno, rámováno, zaskleno.