O4/0116
Ota Janeček (1919-1996)
DÍVKA A PTÁČEK
1992
Linoryt na papíře, 305x256 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou 81/200, sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou „Ota Janeček 92“.