O4/0124
Salvador Dalí (1904-1989)
LES SONGES DROLATIQUES DE PANTAGRUEL
1973
Litografie na japonském ručním papíře, 760x530 mm, zn. vlevo dole pod tiskem tužkou "238/250" a vpravo dole pod tiskem tužkou. Jeden grafický list z portfolia 25 tisků.
Rámováno, zaskleno.