O4/0127
Andy Warhol (1928-1987)
DVOJICE PLAKÁTŮ "SRDCE", ANDY WARHOL
Ofsety na papíře, 545x555 mm, sign. uprostřed dole "Andy Warhol". Rámováno, zaskleno.