Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét dítěte

O4/0203

Neurčený autor

PORTRÉT DÍTĚTE

přelom 19. / 20. století
Olej na plátně, 40,5x33 cm, zn. vlevo dole "De Cooning K. D. P. Greuze". Rámováno. Jedná se o kopii obrazu od francouzského malíře Jeana Baptista Greuze (1725-1805). Stav A/B.