O4/0203
Neurčený autor
PORTRÉT DÍTĚTE
přelom 19. / 20. století
Olej na plátně, 40,5x33 cm, zn. vlevo dole "De Cooning K. D. P. Greuze". Rámováno. Jedná se o kopii obrazu od francouzského malíře Jeana Baptista Greuze (1725-1805).
Stav A/B.