Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stařec s holí

O4/0205

Max Kuglmayr (1863-1930)

STAŘEC S HOLÍ

1906
Olej na plátně, 26x22 cm, sign. a dat. vpravo nahoře "M. Kuglmayr 06 München". Rámováno, zaskleno. Stav A.