O4/0213
Spyridon Scarvelli (1868-1942)
FRANCOUZSKÁ LOĎ V NÁMOŘNÍ BITVĚ
Olej na plátně, 73x100 cm, sign. vlevo dole "S. Scarvelli". Rámováno v rámu s meandrovým designem. Stav A.