O4/0230
Erich Kaizr (1919-1980)
ZÁTIŠÍ S HRUŠKAMI A JABLKY
1960
Tempera na papíře, 43x58,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "E. KAIZR 60". Rámováno, zaskleno.
Stav B/C.