O4/0250
Josef Krejčiřík (1922-2001)
HLAVA
1965
Kombinovaná technika - sádra a olej na kartonu, adjustováno na dřevěném rámu, 39x26 cm, sign. a dat. vlevo dole "J. Křejčiřík 1965". Rámováno.