O4/0255
Augustin Mervart (1889-1968)
MRAZIVÝ DEN
1922
Olej na kartonu, 23x32,5 cm, sign. a dat. vpravo dole "Aug. Mervart. 22", na zadní straně přípis rukou autora "S Hrubé Bystřice "Mrazivý den". Rámováno.