O4/0260
František Václav Ulšmíd (1903-1985)
JIHOČESKÁ KRAJINA
Olej na kartonu, 35,5x50 cm, sign. vlevo dole "V. F. Ulšmíd". Na zadní straně ověřovací list s podpisem autora. Rámováno, zaskleno. Stav A.