O4/0261
František Václav Ulšmíd (1903-1985)
ZIMA U JINDŘICHOVA HRADCE
1952
Olej na kartonu, 45x47,5 cm (výřez z rámu), sign. vlevo dole "V. F. Ulšmíd", na zadní straně přípis: "Zima u Jindř. Hradce, olej 1952..." a štítek s informacemi o autorovi. Rámováno, zaskleno.