O4/0263
Roman Havelka (1877-1950)
ÚDOLÍ ŘEKY DYJE
1921
Olej na kartonu, 38x47 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vpravo dole "Rom. Havelka 21". Rámováno, zaskleno.