Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Park v Saint Denis

O4/0269

Čeněk Choděra (1881-1955)

PARK V SAINT DENIS

1908
Olej na sololitu, 23x29,5 cm, zn. vpravo dole "Denis", sign. a dat. vpravo dole "Choděra Paris 08.". Rámováno ve zlaceném blondelovém rámu. Čeněk Choděra - malíř krajin a žánrů. Po studiích v letech 1902-1903 na UMPRUM v Praze u A. Hofbauera se dále zdokonaloval v Paříži na Académie des Beaux-arts u H. A. Fauchona, J. J. Lefebra a L.Duvala - Gozlana, kde zůstal až do roku 1911. Vystavoval doma i v cizině. Stav A.