Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Malý rybář

O4/0271

Karl Truppe (1887-1959)

MALÝ RYBÁŘ

1937
Olej na sololitu, 35x48 cm, sign. a dat. vlevo dole "-Truppe-1937-". Rámováno. Stav A/B.