O4/0272
Vojtěch Sedláček (1892-1973)
LÉTO
1942
Tempera na papíře, 38,5x55,5 cm (výřez z pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Vojt Sedláček 42". Paspartováno, rámováno, zaskleno.