Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Olomoucká krajina

O4/0276

Marta Rožánková - Drábková (1882-1958)

OLOMOUCKÁ KRAJINA

Olej na sololitu, 49,5x69 cm, sign. vpravo dole "M. Rožánková-Drábková", na zadní straně autorský štítek. Rámováno, zaskleno. Marta Rožánková - Drábková - olomoucká malířka. Vystudovala Uměleckoprůmyslovou školu v Praze, taktéž jedna z žákyň Aloise Kalvody. Stav A.