O4/0284
Erich Kaizr (1919-1980)
KRAJINA S RYBNÍKEM
1955
Tempera na kartonu, 42x63 cm (výřez z pasparty), sign. a dat. vlevo dole „E KAIZR 55“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.