Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina s rybníkem

O4/0284

Erich Kaizr (1919-1980)

KRAJINA S RYBNÍKEM

1955
Tempera na kartonu, 42x63 cm (výřez z pasparty), sign. a dat. vlevo dole „E KAIZR 55“. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.