Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Záblesk slunce

O4/0285

Josef Zamazal (1899-1977)

ZÁBLESK SLUNCE

Olej na plátně, 53x46,5 cm, sign. vlevo dole "Josef Zamazal". Rámováno. Josef Zamazal - v letech 1916-1923 studoval Akademii výtvarných umění v Praze u prof. J. Preislera, V. Nechleby, také na sochařské speciálce J. Štursy; bratr Jaroslava Zamazala - Verise. Stav B.