O4/0285
Josef Zamazal (1899-1977)
ZÁBLESK SLUNCE
Olej na plátně, 53x46,5 cm, sign. vlevo dole "Josef Zamazal". Rámováno. Josef Zamazal - v letech 1916-1923 studoval Akademii výtvarných umění v Praze u prof. J. Preislera, V. Nechleby, také na sochařské speciálce J. Štursy; bratr Jaroslava Zamazala - Verise. Stav B.