O4/0287
Josef Glückselig (1908-?)
DVOJICE KRAJIN
1928/1934
Dvojice obrazů. Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 19x31 cm, sign. a dat. vpravo dole "Jos. Glückselig 34", na zadní straně přípis: "Kamenec u Poličky 1934. Jos. Glückselig". Rámováno.
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 18,5x26,5 cm, sign. a dat. vlevo dole "Jos. Glückselig 1928", na zadní straně přípis: "Komponovaná krajina na svojanovský motiv Jos. Glückselig 1928". Rámováno.