O4/0291
Otto Ungar (1901-1945)
KOSTEL V ŘEČKOVICÍCH
1937
Kvaš na papíře, 42x53 cm (výřez z pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Ungar 37". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Otto Ungar - grafik a malíř terezínského ghetta.