O4/0294
Jaroslav Grus (1891-1983)
NÁKLADNÍ LOĎ V PŘÍSTAVU
1910
Olej na kartonu, 24x31,5 cm (výřez z rámu), sign. a dat. vlevo dole tužkou "Grus J. 1910". Rámováno.
Stav A/B.