O4/0296
Josef Jíra (1929-2005)
SRDCE NA DLANI
1998
Olej na plátně, 30x25 cm, sign. a dat. vpravo dole "J. JIRA 98 a na zadní straně "J. JÍRA 98 SRDCE NA DLANI 30x25". Rámováno.