O4/0400
ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTY
1. třetina 20. stol.
Dámský prsten z bílého zlata v artdecovém tvarosloví, osazený třemi diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,42 ct a šestnácti bílými kameny. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 3,60 g.
Velikost prstenu: 59/60