Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý prsten s diamanty

O4/0400

↑ Zpět na položky »

ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTY

1. třetina 20. stol.
Dámský prsten z bílého zlata v artdecovém tvarosloví, osazený třemi diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,42 ct a šestnácti bílými kameny. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 3,60 g. Velikost prstenu: 59/60 Stav A.

Vyvolávací cena: 10 500 Kč

Nejvyšší příhoz: DAGQ  19 500 Kč
10 příhozů
Prodáno

↑ Zpět na položky »