Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný prsten s perlou

O4/0403

STŘÍBRNÝ PRSTEN S PERLOU

Stříbrný prsten osazený barokní perlou a ca 140 diamantovými routami. Značeno ryzostním číslem. V etuji. Osvědčení puncovního úřadu. Ag ryzost 925/1000. Celková (hrubá) hmotnost 11,47 cm. Velikost prstenu: 57 Stav B.

Vyvolávací cena: 15 000 Kč

Skončeno