Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý náramek s perlami

O4/0404

ZLATÝ NÁRAMEK S PERLAMI

Dvoudílný zlatý náramek se zásuvným zapínáním s pojistkou, na svrchní straně osazený devíti pravidelnými bílými perlami, značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 18,32 g, š. 6 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 17 400 Kč

Skončeno