O4/0404
ZLATÝ NÁRAMEK S PERLAMI
Dvoudílný zlatý náramek se zásuvným zapínáním s pojistkou, na svrchní straně osazený devíti pravidelnými bílými perlami, značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 18,32 g, š. 6 cm. Stav A.