O4/0405
NÁRAMEK SE SAFÍRY
Luxusní dámský náramek z kombinace zlata a stříbra, tvořený z oválných a kruhových článků osazených safírovými kabošony s obrubami z diamantových rout, zásuvné zapínání s pojistkou. Značeno ryzostními čísly. Osvědčení puncovního úřadu. Ag ryzost 925/1000. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 31,71 g, d. 18,5 cm. Stav A.