Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlaté náušnice s diamanty

O4/0406

ZLATÉ NÁUŠNICE S DIAMANTY

Maďarsko, 20. stol.
Dámské visací náušnice z bílého zlata, osazené dvěma velkými černými diamanty o hmotnosti 2,17 a 2,05 ct a 58 drobnými brilianty o celkové vypočtené hmotnosti 1,07 ct, maďarské puncovní značky, zapínání: ruský patent, etuje. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 4,90 g, d. 3,7 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč

Nejvyšší příhoz: RYYV  35 000 Kč
1 příhoz
Prodáno