Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný kolier s granáty

O4/0409

STŘÍBRNÝ KOLIER S GRANÁTY

Československo, po r. 1956
Náhrdelník ze zlaceného stříbra, osázený broušenými českými granáty, puncovní značka S-67, ryzostní číslo, řetízkové zapínání. Ag ryzost 900/1000. Celková (hrubá) hmotnost 6,85 g, d. řetízku 44,5 cm. Stav A.

Vyvolávací cena: 900 Kč

Nejvyšší příhoz: KEYL  900 Kč
1 příhoz
Prodáno