Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý náhrdelník

O4/0414

ZLATÝ NÁHRDELNÍK

Patrně Thajsko, 20. stol.
Masivní řetěz ze žlutého zlata se zapínáním na oboustranný háček, puncovní značka ČR "orel" pro Au 900/1000, výrobní značka a ryzostní číslo "96,5%". Celková hmotnost 75,84 g, d. 74 cm. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.