O4/0414
ZLATÝ NÁHRDELNÍK
Patrně Thajsko, 20. stol.
Masivní řetěz ze žlutého zlata se zapínáním na oboustranný háček, puncovní značka ČR "orel" pro Au 900/1000, výrobní značka a ryzostní číslo "96,5%".
Celková hmotnost 75,84 g, d. 74 cm.