O4/0503
LUSTR
Itálie
2. pol. 20. stol.
Dvanáctiramenný porcelánový lustr zdobený zlacením, ověsy s květinovým motivem a sedícími postavičkami. D. 93 cm, Ø 62 cm.
Stav B/C.