Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlacený barokní konzolový stolek

O4/0508

ZLACENÝ BAROKNÍ KONZOLOVÝ STOLEK

Západní Evropa pol. 18. stol.
Hluboce vyřezávané lipové dřevo s bohatým zdobením motivy rokajů a granátového jablka v rozvilinách, stojící na dvojité zakřivené noze zdobené volutami. Zlaceno na červeném polimentu. Doplněná deska, zdobená dýhováním ořechovou a javorovou zrcátkovou dýhou s motivem hvězdy. Rozměr desky 71x33 cm. V. 84 cm. Stav A.