O4/0509
STOLEČEK S MRAMOROVOU DESKOU
Itálie
konec 19. stol.
Stolek z bukového dřeva na čtyřech kónických nohách bez trnoží, s deskou z růžového mramoru. Zlaceno na bílém polimentu. 67x46x49 cm.