O4/0512
KVĚTINOVÝ STOLEK
Evropa
2. pol. 19. stol.
Květinový stolek s kruhovou horní deskou na čtyřech nohách spojených deskovou trnoží. Zlaceno na bílém polimentu. V. 111 cm. Ø horní desky 34 cm.