Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Květinový stolek

O4/0512

KVĚTINOVÝ STOLEK

Evropa 2. pol. 19. stol.
Květinový stolek s kruhovou horní deskou na čtyřech nohách spojených deskovou trnoží. Zlaceno na bílém polimentu. V. 111 cm. Ø horní desky 34 cm. Stav B.