O4/0513
KONZOLOVÉ STOLKY - PÁR
Itálie, Benátky
19. / 20. stol.
Přízední stolek v barokním stylu, vytvořený z mořeného a polychromovaného lipového dřeva. Noha, nesoucí horní desku, ztvárňuje postavu mouřenína, zdvihajícího v ruce hrozen vína. Výška 91 cm.
Stav restaurováno.