Hlavní stránka > Aukce > 4. A67. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Vitrína se soklem

O4/0530

VITRÍNA SE SOKLEM

Čechy 19. / 20. stol.
Jednodveřová prosklená vitrína se dvěma napevno uchycenými policemi, stojící na soklu se dvěma konvexními zásuvkami v rokokovém tvarosloví, na prohnutých nohách. Korpus z měkkého dřeva, dýhovaného ořechovou dýhou, zdobený intarzií světlou kořenicí. 160x84x49 cm. Stav restaurováno.