O4/0530
VITRÍNA SE SOKLEM
Čechy
19. / 20. stol.
Jednodveřová prosklená vitrína se dvěma napevno uchycenými policemi, stojící na soklu se dvěma konvexními zásuvkami v rokokovém tvarosloví, na prohnutých nohách. Korpus z měkkého dřeva, dýhovaného ořechovou dýhou, zdobený intarzií světlou kořenicí. 160x84x49 cm.
Stav restaurováno.