O4/0608
ČTVEŘICE SKLENIC
Severní Čechy, 1. čtvrt. a 2. třetina 19. stol.
Párové číše cylindrického tvaru z bezbarvého skla, bohatě zdobené brusy lomených oblouků, medailonů s iniciálami "BR", vějířků a kaménkových ploch nad vyšší fasetovanou základnou, hladké odsazené hrdlo, detaily malovány opakním emailem a zlaceny. - Dvě cylindrické sklenice z bezbarvého skla, menší podjímaná rosalínem, obě zdobeny brusy, druhá na pohledové straně značena řezanými iniciálami "KML".
V. 11,5 cm (2x), 12 cm a 13,5 cm.
Stav A-B.