O4/0624
PÁROVÉ VÁZY
Čechy, Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších,
2. třetina 19. stol.
Dvě mohutné válcovité číše z bezbarvého skla vrstveného opakní bílou, modrou a černou sklovinou, probrušovaný a zlatě malovaný listový a rozvilinový dekor, dno zdobeno motivem hvězdice, hladké odsazené hrdlo zlaceno.
V. 14 cm.
Stav A/B.