O4/0640
DÓZA NA ČAJ
Rusko, Moskva, Společenstvo bratří K. a S. Popovů,
zač. 20. stol.
Hranolová dóza se zaoblenými hranami z bezbarvého lisovaného skla s dekorem napodobujícím kaménkové brusy, víko na stěžejce s montáží z bílého kovu a patentním uzávěrem.
12x9x10 cm.
Na podední značeno názvem firmy: "Товарищество ьратья К и С Поповы".